Znáte všechny druhy kalhotek?

Obrázek uživatele pet

Každá je nosíme (pokud zrovna nejsme na ostro). Každý den si je oblékáme. Rády si je kupujeme, muži nás v nich rádi vidí a někteří pánové s nimi prý tajně dělají něco, co se stydím i jen napsat. Ne, nejsou to boty, je to spodní prádlo. Kalhotky.

Víte ale, jaké existují druhy kalhotek?

Znáte všechny druhy kalhotek?
Znáte všechny druhy kalhotek?

Připravila jsem malý přehled typů kalhotek. Nepochybuji o tom, že my ženy všechny ty druhy kalhotek dobře známe, ale co naši milí muži, manželé a milenci? Ti by mohli tápat. Co kdyby nás třeba chtěli překvapit hezkým kouskem spodního prádla a nevěděli by, co mají vlastně koupit. Jak se těm konkrétním kalhotkám „odborně“ říká. Pro některé pány může být rozhovor se slečnou prodavačkou v oddělení spodního prádla traumatizující. V takové šlamastice je přeci nemůžeme nechat (a připravit se o krásný dárek v podobě kalhotek). Pokud tedy někdy na svém partnerovi poznáte náznak nejistoty při pojmenování typů kalhotek, odkažte ho na tento článek a doporučte samostudium. A třeba vás pak příjemně překvapí zmiňovaným dárkem.

Klasické kalhotky

Dorina - Kalhotky Emma
Dorina - Kalhotky
Triumph - Kalhotky

Klasické kalhotky – látka zakrývající předek i pozadí, tzv. „bombarďáky“, v nichž se cítíte pohodlně. A pozor: v kterých kalhotkách klasického střihu už dnes nemusíte vypadat ani nepřitažlivě a asexuálně. Nabídka je široká a odráží módní trendy.

Bikiny

Kalhotky 2 ks Calvin Klein
Kalhotky 2 ks Calvin Klein
Kalhotky 2 ks Calvin Klein

Bikiny – popředí i pozadí zakrývá menší množství látky než u klasických kalhotek, jsou docela pohodlné. K bikinám neodmyslitelně patří i horní díl, tedy typická podprsenka.

Brazilky

Tamaris - Nízké kozačky
Levi's - Žabky Dixon
Triumph - Podprsenka Lovely Micro

Brazilky – kompromis mezi klasickými kalhotkami a tangy, jsou velmi pohodlné

Boyleg

Boyleg, panty, šortkové kalhotky či také dámské boxerky – kalhotky s nohavičkou, které se vyznačují svou pohodlností

Tanga

Tamaris - Nízké kozačky
Levi's - Žabky Dixon
Triumph - Podprsenka Lovely Micro

Tanga – zepředu jako normální klasické kalhotky, vzadu se zařezávají do hýždí, absolutně nepohodlné, ale některé ženy na ně nedají dopustit

V-string

V-string – vepředu i vzadu trojúhelníkový kus látky spojený tenkými proužky, mezi pohodlné spodní prádlo příliš nepatří