Posilovací rotační disk Magnetic

Posilovací rotační disk Magnetic je jednoduchý cvičební stroj pro cvičení doma, kterou si oblíbily především ženy. Tato pomůcka se hodí pro cvičení takříkajíc na odreagování, tak pro kondiční fitness nebo  přípravu na aerobik.

Posilovací rotační disk Magnetic
Posilovací rotační disk Magnetic

Cvičením na rotačním disku docílíte kromě spálení kalorií a zbavení se přebytečných tuků v těle, zejména zpevnění břišních svalů, zeštíhlení stehen a především si vymodelujete krásné útlé boky

Posilovací disk Magnetic je navíc opatřen masážním povrchem, takže kdykoliv budete na disku cvičit, budou vaše chodidla příjemně masírována. Proto je doporučeno cvičit naboso. Stimulováním masážních bodů na chodidlech dojde k uvolnění celého těla. A vaše cvičení na rotačním disku se promění v nádherný tanec, kterým se můžete "dotančit" k ideální štíhlé postavě s krásně zformovaným a pevným bříškem. 

Magnetický disk masíruje a stimuluje meridiánové body na chodidlech a přispívá k dobrému zdravotnímu stavu, zvyšuje krevní oběh, zlepšuje kardiovaskulární zdatnost, zlepšuje rovnováhu, pomáhá hubnout - a přitom je skladný a snadno přenositelná.

Popis produktu: 

Cvičení na posilovacím disku Magnetic zpevníte břišní svaly, zeštíhlíte boky a stehna, zvýšíte krevní oběh, uvolníte napětí, zlepšíte rovnováhu a fyzickou kondici. Při cvičení můžete používat nejrůznější taneční styly podle rytmu své oblíbené hudby. Masážní body uvolňují napětí na chodidlech. Disk se hodí pro všechny úrovně zdatnosti, pro muže i ženy všech generací.