Osobní váha Gallet Hello Kitty

Digitální osobní váha značky Gallet je stylově oživená motivem kočičky Hello Kitty, motivem, který se drží v žebříčku trendy věcí už nějaký ten pátek.

Osobní váha Gallet Hello Kitty
Osobní váha Gallet Hello Kitty

Když před lety šikovná japonská designerka Juko Šimizu vymyslela pro společnost Sanrio roztomilou kočičkou, nemohla tušit, jaký celosvětový ohlas její postavička Hello Kitty způsobí.

Logo Hello Kitty se poprvé předvedlo v celé své kráse v roce 1974 na plastové dětské peněžence. Od té doby se obrázek kočičky s červenou mašlí za uchem objevil snad na každém druhu zboží, které si jen dokážete představit. Od peněženek, textilu, oblečení přes hračky, různé pomůcky pro děti do školy, mobily až po produkty denní spotřeby. Osobní váhy proto nemohly zůstat opomenuty.

Když hubnete, musíte se vážit!

Když člověk drží dietu a hubne, musí se pravidelně vážit, aby měl o výsledcích svého boje s přebytečnými kilogramy přehled. Je proto fajn, když se váží na moderní digitální váze, která je přesnější než starý typ osobních vah. A když při pohledu na displej váhy máte navíc důvod k radosti, je to ještě příjemnější. Usmějete se na svou osobní váhu a z vaší váhy se na vás na oplátku malinko pousměje kočička Hello Kitty. A hned je den veselejší Usmívající se.

Osobní váha jako dekorativní prvek do bytu

Osobní váha Gallet Hello Kitty je nejen praktická pomůcka do domácnosti, kterou využije celá rodina, ale také hezký dekorativní prvek.

O laciných osobních váhách pro běžné domácí použití se příliš často recenze nepíší, protože jde o levné a jednoduché přístroje, od kterých lidé kromě správného vážení (což je velmi podstatné!!!) nic jiného většinou neočekávají. Tedy až na jedno: Důležitý je design! Vzhled váhy, neboť právě ten váš výrobek odlišuje od konkurence.

Osobní váha se od prvního okamžiku, co si ji pořídíte, stává součástí vybavení bytu, a proto by měla do vašeho bytu svým designem zapadnout, a navíc být alespoň trochu stylová, aby to u vás nevypadalo jako v zelinářství při vážení brambor. Každý byt je jinak designově řešen a každý člověk preferuje svůj osobitý styl. Myslím si proto, že stylová váha s motivem Hello Kitty může u mnoha lidí slavit úspěch, a to nejen u skalních příznivců této svérázné kočičí postavičky.

Technická specifikace váhy Gallet Hello Kitty

Nosnost váhy Gallet Hello Kitty je 150 kg, což by pro běžné domácí použití mělo bohatě stačit. Ale kdybyste náhodou vážili více, než je maximální nosnost, nemusíte se bát, že by došlo k poškození přístroje, protože váha Gallet má integrovaný indikátor přetížení.

Škála citlivosti váhy je 100 g, což vám umožní mít dostatečný přehled o spálených (nebo nabraných) dekagramech.

Váha se automaticky zapne, když se na ni postavíte, a prakticky ihned vás také zváží. Po sestoupení z váhy se váha zase automaticky vypne. Provoz váhy je na jednu baterii CR 2032 3V Lithium, která je součástí balení.

Cena a kde koupit

Popis produktu: 

Praktická digitální osobní váha Gallet v motivu oblíbené kočičky Hello Kitty.

Rozměry: 33 x 38,5 x 3,5 cm

Parametry:
nosnost 150 kg ( 330 lb./24st )
měřící rozdělení 100 g (0,2 lb)
nový systém IHNED VÁŽÍ: na váhu se stačí postavit - dojde automaticky k zapnutí a zvážení
automatické vypnutí, automatické vynulování
indikátor přetížení, indikátor slabé baterie
provoz na baterii 1 x CR 2032 3V Lithium (součást balení)
barva bílá/růžová
hmotnost: 1,450 kg
záruční doba: 24 měsíců

Váha se prodává za cenu přibližně 500 Kč, doprava je zdarma. Více informací o digitální osobní váze Gallet Hello Kitty se dozvíte na webu prodejce, kde lze tento přístroj také zakoupit.