Tenisky Vans Old Skool: Oldskoolové vansky

Obrázek uživatele Michaela Nová

Kdo by neznal starou dobrou klasiku – oldskoolové vansky? Pro každého skejťáka i streeťáka znamenají vansky kultovní obuv. Proto mým dnešním tipem jsou pánské černé kožené boty Vans Old Skool, které ve mně vzbuzují pocit svobody, revolty, nespoutanosti a stylovosti. V kolekci jsou také vansky old skool v dalších barevných provedeních.

Tenisky Vans Old Skool
Tenisky Vans Old Skool

Americkou značku oblečení, obuvi a doplňků (tašky, batohy, kabelky) Vans není třeba představovat. Pro toho, komu tato značka nic neříká (nebude vás asi mnoho), doplním, že ji založil v roce 1966 Paul Van Doren v Jižní Kalifornii. Okamžitě se stala bestsellerem pro skatové nadšence, kteří obuv přijali za svou.

Tenisky Vans Old Skool

Pro opravdové milovníky streetové módy. Boty z kolekce Old Skool od legendární americké značky Vans.

Vans OG Old Skool LX VL VLT White
Vans Old Skool True White
Vans Old Skool Black

Tyto pánské černé tenisky Vans jsou vyrobené z pravé kůže, mají pevnou, ale pružnou podrážku a po stranách boty zdobí bílý pruh, který se stal symbolem street a skate stylu. Na patě je červenou barvou zvýrazněné logo značky.

Tenisky Vans

Značka Vans má ve svém portfóliu i další řady tenisek, nejen klasiku pro skateboarding, ale i další stylovou street obuv. Prohlédněte si celou kolekci bot od Vans.

Vans OG Old Skool LX VL VLT White
Vans - Tenisky
Vans - Tenisky