Reklama na boty Vans

Obrázek uživatele s.e.n.

Letošní letní (a jarní) kampaň výrobce bot značky Vans s podtitulem Off the Wall představila několik zajímavých propagačních videí. Jelikož značka Vans cílí především na mladší zákazníky, i ztvárnění reklamních videí tomu odpovídá. Tyto reklamy mají proto všechny předpoklady, aby se mohly mezi příznivci značky Vans šířit doslova jako virální tsunami.

Vans logo
Vans logo

Obuv značky Vans se začala šít v roce 1966 a od té doby získala nezaměnitelné postavení v kategorii sportovních bot a volnočasové obuvi. Boty Vans jsou nepostradatelnou výbavou každého jezdce na skatu. Boty značky Vans ale nezastupují výhradně tenisky, i když ty jsou asi nejvyhledávanějším artiklem. Kromě tenisek Vans nabízí i další druhy sportovních bot a volnočasové obuvi, ale také trička a (nejen skejťácké) oblečení. Velmi oblíbené jsou kotníčkové boty, které je možné často spatřit na nohou jak mužů a chlapců (dětí), tak také dívek a žen.

Podívejte se na reklamy, které letošní kolekci bot značky Vans doprovází a povolte na chvíli uzdu svému adrenalínu!

Prošli jsme také nabídku českých eshopů s obuvi a vybrali pro vás malou ukázku aktuálních modelů bot, takže pokdu si chcete stylové boty Vans koupit, máte z čeho vybírat.

Tmavě šedé chino kalhoty VANS Authentic
Vans Flying Boxy Crew Prune
Vans Allover Distorted Mikina Černá