Nebojte se barevných kabelek

Obrázek uživatele pet

Kabelky, to je pro nás ženy oblíbené téma. Kabelek vlastníme rovnou hned několik, malé, velké, hranaté, čtvercové, obdélníkové... Jenže jakou mají barvu? Ruku na srdce, která z nás má kabelku jinou než černou? Za černou kabelkou následují kabelky v barvě šedé, béžové nebo bílé, barevné kabelky jsou spíše výjimkou.

Tmavě modrá kabelka Kris-Ana
Tmavě modrá kabelka Kris-Ana

Přiznejte si samy, kdy jste si naposledy pořídily barevnou kabelku? A přitom barevné kabelky vypadají tak krásně a neodolatelně...

Černá kabelka je klasika

Je pravda, že klasika je klasika, a proto černá kabelka vévodí našemu šatníku. Každého napadne, že černou kabelkou se nic nezkazí. Jenže taky nikoho takový módní doplněk nenadchne, neosloví, nepřekvapí, nešokuje, nezaujme.

Barevné kabelky oživí váš šatník

Nebojte se barevných kabelek a oživte své outfity, zmodernizujte své šatníky a dejte vale nevýrazným černým kabelkám, kabelám i taškám, které působí fádně.

Pořiďte si nachové tašky, tyrkysové kabelky nebo korálové kabely a získejte ten správný šmrnc. Na tyto netradiční barvy vsází například značka módních doplňků LYDC, která pochází z Velké Británie.

Zeleno-tyrkysová kabelka
Zeleno-tyrkysová kabelka
Psaníčko s „boxerem“ a lebkami
Psaníčko s „boxerem“ a lebkami

Jestli se domníváte, že je těžké sehnat na trhu barevné kabelky, pak vězte, že není nic jednoduššího. Zcela snadno najdete značky módních doplňků a kabelek, které oproti jiným módním značkám dávají přednost barevným kabelkám, jasným a sytým barvám, pestrým a hravým tónům a nebojí se experimentovat s barvami.

Příkladem toho může být britská značka kabelek Kris-Ana, jejíž kabelky preferují širokou škálu barev, vybrat si můžete syté a jasné barvy, jako červenou kabelku, žlutou tašku, stejně jako jemné odstíny barev (světle zelená kabelka, světle modrá kabelka apod.).

Dalšími moderními barvami, které jsou u žen velmi oblíbené a často velmi vyhledávané, jsou růžová a fialová. Tyto barvy dominují v nabídce kabelek značky Tom Joule. Nebojte se, že s růžovou kabelkou budete vypadat jako holčičky. Budete se cítit sebejistě, a přitom romanticky.

Žlutý dámský krátký kardigan Tom Joule
Krémové dámské květované tričko s odhalenými rameny Tom Joule Yoona
Růžovo-bílé dámské pruhované šaty Tom Joule Jersey

Pořiďte si barevnou kabelku a staňte se nositelkou novodobých trendů.