Módní výstřelky: kalhotky s vycpávkami

Obrázek uživatele pet

Za další šílený módní výstřelek (stejně jako nošení kozaček v létě) osobně považuji dámské kalhotky s vycpávkami (případně pánské slipy s vycpávkami), které mají pomoci ženám (mužům) vytvořit kulatý a plný zadeček.

Spodní prádlo s vycpávkami Booty Pop pro pány - zadní strana
Spodní prádlo s vycpávkami Booty Pop pro pány - zadní strana

Tato módní záležitost, která je na trhu již pár let, zaznamenává ze strany kupujících žen enormní zájem (a to nejen o Velikonocích, kdy jsou ženy legálně „bity“, a snaží se tak chránit své pozadí všemi dostupnými prostředky).

Pokud nevíte, o co se jedná, pak vysvětlím, že jde o kalhotky (např. Booty Pop, kalhotky Enjoy Push-up apod.) pro majitelky plochých a povislých hýždí, které jim pozadí zpevní a zakulatí. Mně to přijde značně asexuální, ba přímo odpudivé, vhodné možná tak pro transvestity, ale ženy tento módní artikl skutečně vyhledávají. Neumím si představit, jak se tváří muž, před kterým se žena svlékne ze svých „rajcovních“ vycpaných kalhotek:-)

Spodní prádlo s vycpávkami Booty Pop pro pány
Spodní prádlo s vycpávkami Booty Pop pro pány

Můžeme se zamyslet nad tím, co ženy nutí kupovat si takovou ohyzdnost. Třeba tomu společně přijdeme na kloub.

  1. Období velikonočních svátků jsem již zmínila. Pokud ženy předpokládají od svých mužů pořádný nášup, zcela chápu, proč si takovou věc pořizují.
  2. Pokud je čeká dlouhá cesta do zahraničí třeba autem nebo autobusem, lze pochopit, že se jim chce sedět pohodlně.
  3. Jestli plánují náročný cyklistický závod, tak by se o této praktické pomůcce dalo taktéž uvažovat.
  4. Pokud jedou někam k vodě a bojí se, že se mohou utopit, tak kalhoty s vycpávkami mohou případně sloužit jako záchranná vesta. (Pokud nějaký muž na tonoucí ženě spatří tuto šerednost, zaručeně nebude spěchat, aby ji z vody vytáhl.)

Další příklady využití mne už nenapadají a s nápady jsem v koncích. Pokud tedy budete chtít přispět svou troškou do mlýna, neotálejte. Těším se na vaše komentáře.