Kolekce Closet léto 2015: Letní šaty do města

Obrázek uživatele Jana Johanová

Nová módní kolekce londýnské značky Closet na léto 2015 nazvaná Urban Jungle se nese opět v duchu městské módy a staví na všem tom dobrém a jedinečném, co přinesly kolekce předchozí. Značka Closet ve své letní kolekci prezentuje zejména stylové, kvalitní a pohodlné dámské šaty na každodenní nošení, ať už do práce nebo jen tak do města.

Letní kolekce Closet Urban Jungle
Letní kolekce Closet Urban Jungle

Značka Closet se svými modely zaměřuje především na módu pro moderní, aktivní a dynamické, a tedy i časově značně vytížené ženy, které při výběru oblečení nerady volí mezi krásou a pohodlím. Vyžadují oboje a v tomto nedělají kompromisy. Kolekce Urban Jungle od Closet přináší elegantní a zároveň pohodlné dámské šaty a stylové letní šatičky, ve kterých žena ráda stráví náročný pracovní den.

Tmavě modré pouzdrové šaty s volánem Closet
Tmavě modré puntíkované šaty Closet
Světle růžové šaty se vzorovanou sukní Closet

Šaty do města

Šaty Closet jsou vhodné na nošení do města, na nákupy i do zaměstnání nebo na procházku městským parkem. Jsou navržené tak, aby v nich bylo snadné a příjemné prožít celý den od ranní porady až po večerní skleničku s přáteli. Šaty z katalogu značky Closet rády nosí moderní, aktivní, emancipované a sebevědomé ženy, jež se pohybují v businessu, pracují v kanceláři či zastávají post manažerky ve velkých nadnárodních korporacích a zároveň milují takový ten každodenní rychlý život ve městě: nejdříve šrum a shon spojený s nakupováním v obchodním centru a pak zasloužená kávička v kavárně.

Ženy, co se den co den bravurně proplétají spletitou džunglí současného města.

Letní kolekce Closet Urban Jungle: šaty v městském stylu

Letní kolekce Urban Jungle byla navržena pro život ve městě - to ostatně napovídá už její název - Městská džungle. Oblečení z této kolekce vyhoví všem nárokům současné ženy, která je neustále v pohybu. V šatech od britské značky Closet se budete cítit dobře v kanceláři, na obchodním jednání, po práci v divadle i na pátečním večírku. Closet navrhuje své oblečení především pro ženy, které mají náročnou práci, ale zároveň se rády baví. Pro ženy, které chtějí vypadat chic v každém okamžiku, ale zároveň se chtějí v šatech i dobře cítit. Značka Closet ve své nové módní kolekci Urban Jungle nabízí nekompromisní městský styl a jedinečný urban outfit.

Kolekce Urban Jungle pro nastávající léto kombinuje exotické vzory a potisky s jasnými barvami: převládají odstíny žluté, modré, tyrkysové a zelené, doplněné o bílou a černou. Šaty, ve kterých budete nejen nepřehlédnutelná, ale hlavně se v nich budete cítit dobře po celý den, který strávíte ve víru velkoměsta.

Closet vyrábí módu výhradně pro ženy. Šaty v sobě snoubí krásné látky a trendy vzory, léty prověřené střihy a kvalitní zpracování se smyslem pro detail. Šaty od této značky se dají nosit od jara do podzimu a hodí se pro spoustu příležitostí, takže nehrozí, že by ve skříni někdy dlouho ležely ladem. Jsou pohodlné do práce či do města a jsou krásné i pro chvíle, kdy chcete mít na sobě něco výjimečného.

Značka Closet: Made in UK

Closet je dnes již dobře zavedená módní značka založená roku 1996 v Londýně, která zde šaty nejen navrhuje, ale v několika svých továrnách i přímo vyrábí. Zapomeňte tedy na Made in China, tohle oblečení se ještě pořád šije ve Velké Británii! To se samozřejmě odráží i v kvalitě, protože Closet si zakládá nejen na kvalitních materiálech a promyšlených střizích, ale především na bezchybném zpracování.

Tmavě modrá sukně s volánem Closet
Tmavě modré pouzdrové šaty s volánem Closet
Tmavě modré puntíkované šaty Closet

Také nejnovější letní kolekce Urban Jungle přináší kvalitní a promyšlené oblečení - tentokráte ve svěžích letních barvách, s exotickými potisky či s úchvatnými orientálními vzory. Zajímavé, jedinečné, krásné a pohodlné letní šaty do města pro ženy, které milují svou práci, ale taky se rády baví.

Letní kolekce Closet Urban Jungle
Letní kolekce Closet Urban Jungle
Letní kolekce Closet Urban Jungle

Zdroj foto: http://www.closetclothing.co.uk/blog/urban-jungle-summer-15-collection/