Kabelka Sova a další neuvěřitelné tašky od Braccialini

Obrázek uživatele Michaela Nová

Asi každá žena obvykle nosí kabelku. Ne každá kabelka ale vypadá jako kabelka. Milé čtenářky, pojďte spolu se mnou se pokochat a pobavit pohledem na několik neobyčejných tašek, kabelek a peněženek. Možná jste nic podobného zatím ještě neviděly, já tedy nevěřícně zírala s pusou dokořán :) Jsou neuvěřitelné. A vypadají skvěle. Mluvím o kabelkách italské značky Braccialini. Obrázky prozradí více než slova:

Kabelka s pejskem Tua by Braccialini
Kabelka s pejskem Tua by Braccialini

Kabelky Braccialini jsou určeny mladým a veselým dívkám a ženám. Na první pohled zaujmou i okouzlí. Tašky jsou veselé, plné barev a úchvatných obrázků. Jako celek vypadá každá kabelka jako neuvěřitelná, naprosto originální kompozice a při prvním setkání „naživo“ s takovouto kabelkou vás asi možná ani nenapadne, že se opravdu jedná o kabelku.

V nabídce značky Braccialini najdete kabelky běžných tvarů, které jsou zkrášleny originálním potiskem nebo nášivkami. Ale vedle nich si můžete vybrat z tašek ve tvaru zvířat, např. psa, kačenky, sovy nebo třeba z kabelek ve tvaru automatické pračky, žehličky, automobilu, perníkového houpacího koníka a mnoho dalších bláznivých podivností. Ovšem je třeba říct, že kabelky jsou velmi kvalitně zpracované a vypadají dobře. Až je to neuvěřitelné, jak člověk dokáže pookřát při pohledu na kabelkového pejska.

Taška husa značky Tua by Braccialini řada Moje farma
Taška husa značky Tua by Braccialini řada Moje farma
Taška pračka značky Tua by Braccialini
Taška pračka značky Tua by Braccialini
Kabelka Sova Temi Braccialini
Kabelka Sova Temi Braccialini

Do kolekce značky Braccialini patří tašky, peněženky nebo kabelky. Tyto módní doplňky jsou vyrobeny z různých materiálů. A kombinují nejrůznější styly, které se vzájemně proplétají a dohromady tvoří již zmíněnou často až bizarní kompozici.

Peněženka Braccialini
Peněženka Braccialini
Kabelka se stejným motivem jako peněženka Braccialini
Kabelka se stejným motivem jako peněženka Braccialini

Někdy kabelky působí trochu dětsky, infantilně, někdy naopak jsou naprosto extravagantní. A mezi těmito extrémními póly se nachází řada tašek a doplňků, které vypadají mile, hezky a přesto neztrácejí nic ze své originality. Co taška, co módní doplněk od Braccialini, to skvělý a jedinečný nápad a dokonalá realizace tohoto nápadu.

Kabelku od Braccialini nosí nejčastěji žena nebo dívka se smyslem pro humor, žena, která má ráda originální styl, nebojí se experimentovat a která alespoň občas ráda ukáže svůj opravdový životní pocit a styl.

A ještě jedno upřesnění na závěr: Někdy se zmíněné kabelky prodávají pod značkou Tua by Braccialini nebo Temi by Braccialini. Jde o značky , které patří do portfolia italské módní značky Braccialini. Tua nebo Temi nejsou vlastně ve skutečnosti samostatné značky, ale spíše jakési „podznačky“ či řady, linie nebo divize, které zastřešuje značka Braccialini. Podobně třeba jako např. značka G by Guess; většina lidí ji od značky Guess ve skutečnosti příliš nerozlišuje.