Jak zhubnout? Cvičit! Jde to i doma

Obrázek uživatele pet

Také se po té zimě cítíte, jako byste snědli hrocha? Chcete zhubnout? Připadáte si neohrabaně, nějak natekle a vůbec nejste ve své kůži? Navíc se už dopředu hrozíte toho, jak se budete v létě muset svlékat do plavek?

Cvičení doma.
Cvičení doma.

Rádi byste navštívili třeba nějaké cvičení, ale nedokážete se donutit za

a) tam pravidelně chodit a za 

b) zbavit se studu cvičit před ostatními?

Jedním z řešení může být objevit v sobě pevnou vůli a pro začátek si vybrat nějaké cvičení, které je určeno pro začátečníky a u kterého se příliš nenadřete (jóga, pilates, pilates stretching). Cílem návštěvy takové lekce je pořádně se protáhnout a zahřát, ale kila dolů samy nepůjdou.

Takže pokud toužíte po pevném, ladném, svůdném a štíhlém těle, mám pro vás špatnou zprávu. Bez dřiny, drilu, sebeodříkání a potu se to bohužel neobejde.

Stydíte se cvičit před ostatními? Cvičte doma!

Není to neobvyklé. Proto mnoho žen začíná s cvičením nejdříve doma. Pomůcek na domácí cvičení je naštěstí dost. Představíme si některé z nich; třeba se stanou inspirací pro vaše cvičení – a váš sen (ten o tom, jak se v létě procházíte po pláži v plavkách a každý s nadšením pozoruje vaši krásnou postavu a otáčí se za vámi) se stane skutečností.

Půlhodina cvičení doma

Cvičení je ta jediná cesta, jak být sáma se svou postavou spokojená. Po takové každodenní zdravíprospěšné půlhodince, kterou cvičení doma věnujete, zjistíte, že už se na plovárnu v létě jít nebojíte. Ba naopak, těšíte se, až se budete moct se svým dokonale vypracovaným a štíhlým tělem pochlubit.

Přeji hodně štěstí a hlavně směle do toho! A pokud by ta kila nešla dolů podle vašich představ, klidně ke cvičení vyzkoušejte nějaký vhodný doplněk stravy na hubnutí, který „bude cvičit s vámi“ a postará se o rychlejší výsledky. Důležité je ale to, aby šlo o přípravek na přírodní bázi! Žádnou chemii do sebe rozhodně necpěte – protože Jojo efekt je to nejméně bolestivé, co by vás v takovém případě mohlo potkat.