Jak zamaskovat faldíky pod plesovými šaty

Obrázek uživatele pet

Ne každá z nás se může pochlubit postavou modelky. Nemusíme být doslova obézní, abychom na nějaký ten nedostatek na své figuře narazily. Na břichu, bocích, stehnech a hýždích se nám rýsují nevzhledné faldy, faldíky, tukové polštářky, špíčky a špeky. Holt i na nás padl černý Petr a my jsme vděčné, že existuje stahovací a zeštíhlující spodní prádlo, o kterém jsme slýchávaly z úst našich matek, kterému jsme se kdysi vysmívaly a přísahaly, že ho nikdy nebudeme potřebovat.

Jak zamaskovat faldíky? Třeba stahovacím body
Jak zamaskovat faldíky? Třeba stahovacím body

Pokud máme volné oblečení, není třeba se tímto problémem nějak zabývat. Horší to je v situacích, kdy se přiléhavému, obepínajícímu a elastickému oblečení nevyhneme. A taková situace nastává např. v plesovém období, kdy nás drahá polovička (manžel, milenec, přítel), nebo laskavý příbuzný (bratr, bratranec, otec, otčím, děda) vytáhne na bál.

Určitě není jednoduché vecpat naše proporce do stahovacího spodního prádla a už vůbec není jednoduché docílit toho správného efektu, aby naše vzezření na plese lahodilo oku. Nejdůležitější však je vybrat si to správné zeštíhlující spodní prádlo:

  • zeštíhlovací kalhotky
  • stahovací bederní pásy
  • zeštíhlující body
  • stahovací spodničky
  • modelující korzety
  • stahovací šaty

Stahovací spodní prádlo zeštíhlí postavu, pěkně ji zformuje a zvýrazní pas. Navíc problémové partie chytře zakryje. A to je přesně to, co potřebujeme. Každá žena přece touží po tom, připadat si neodolatelně a být pro svého drahého tou jedinou, vedle které se na plese hrdě nese jako páv. No, řekněte samy, která z vás by nechtěla navodit iluzi, že je obdařena dokonalou postavou?

Zeštíhlující a modelující kalhotky od Wolbar

Zeštíhlující a modelující kalhotky od značky Wolbar, která je pověstná svou výrobou luxusního spodního prádla, jsou jedinečné nejen tím, že zeštíhlují a vytvarují dámskou postavu, ale také svou kombinací materiálů. Kalhotky jsou zdobené mašličkami či krajkami. Některé z nich mají vyšší střih (téměř pod prsa), který k pokožce jemně přilne díky silikonovým páskům.

Stahovací kalhotky Suprima
Dámské stahovací kalhotky Relaxa
Stahovací kalhotky Futura

Stahovací body značky Hanna Style

Bezešvé spodní prádlo Hanna Style je velmi oblíbené, protože je velmi praktické. Bezešvé spodní prádlo je pohodlné, prodyšné a díky antibakteriální úpravě se příjemně nosí. V sortimentu Hanna Style nalezneme veškerý typ stahovacího prádla, na které si vzpomeneme. Ať se jedná o stahovací kalhotky, zeštíhlující topy, stahovací šaty, zeštíhlující spodničky či stahovací body.

Stahovací body je navíc možné pořídit jak s úzkými, tak se širokými ramínky.

Podprsenka Hanna 13 nevyztužená
Kalhotky Hanna 6159 - 3 ks
Kojicí podprsenka Hanna 636 nevyztužená

Zeštíhlující kalhotky ControlBody

Zeštíhlující spodní prádlo značky ControlBody, která své spodní bezešvé prádlo vyrábí v Itálii, je vyrobeno z kvalitních a prodyšných materiálů. Zeštíhlující kalhotky mají vyšší pas a perfektně stahují v oblasti břicha a boků, takže zřetelně vymodelují pas a v ženě vyvolají pocit pohody. Jsou vyráběny v různých velikostech a v několika různých barvách.

Stahovací kalhotky a formovací korzety značky Mitex

Značku Mitex řadíme mezi špičku na trhu se spodním prádlem. Mitex nabízí stahovací body, korzety, kalhotky, legíny a další prádlo pro formování postavy. Stahovací spodní prádlo je vkusné, nenápadné a elegantní. Stahovací kalhotky jsou buď klasické, které mají střih do pasu a jsou zdobené všitou krajkou, nebo stahovací kalhotky vyššího střihu, které jsou vybaveny speciálním pásem na břicho. Formovací korzet Mitex je doplněn všitou podprsenkou s pevnými nebo odnímatelnými ramínky. Korzet krásně zpevní celou oblast trupu, pozvedne a zvýrazní poprsí.

Stahovací korzety a stahovací kalhotky jsou k dostání v mnoha velikostech. Při výrobě stahovacího prádla Mitex jsou použity materiály jako bavlna, elastan, lycra nebo polyamid.

Kojicí podprsenka Lilly Grey nevyztužená, bavlněná
Stahovací kalhotky Iga
Kojicí podprsenka Banana Split nevyztužená, bavlněná