Herschel Supply: batohy, tašky a peněženky z kolekce podzim 2014

Obrázek uživatele s.e.n.

Kanadská značka Herschel Supply představila během srpna a září svou podzimní kolekci batohů, tašek a peněženek. I tentokrát zůstala značka věrná svému stylu a pokračuje v nastartovaném trendu. Herschel Supply navrhuje nadčasová a vysoce praktická, odolná a stylově čistě vyhraněná zavazadla.

Herschel Supply podzim 2014
Herschel Supply podzim 2014

Herschel Supply vyznává tradiční hodnoty a příliš neexperimentuje v tom, co funguje. Zároveň se ale například také nebojí do vzhledu svých zavazadel začlenit plochy s netradičními dekorativními potisky, na které vymýšlí vlastní vzory. Pro své tašky a batohy čerpá inspiraci z toho nejlepšího, co v oblasti osobních zavazadel kdy vzniklo.

Šedý batoh Herschel Supply Little America 25 l
Černý batoh Herschel Supply Little America 25 l
Šedý unisex batoh s hnědými popruhy Herschel Supply Little America M 17 l

Nedočkáme se tedy žádných vyloženě extravagancí, ale přesto jde o vizuálně velmi zajímavé a často až uhrančivé tašky a bez přehánění „artefakty“, ze kterých doslova dýchá nejen atmosféra dalekých cest a neuvěřitelné zážitky dávných cestovatelů, ale třeba také to nezapomenutelné a tak těžko pojmenovatelné, ta nostalgie, co zbyla z našich dětských výletů s rodiči na hory, z dávných pionýrských táborů, z výletů se školou a ze všech těch dobrodružných výprav do okolí naších domovů, které jsme v dětství s kamarády a se školním batohem nebo jiným batůžkem na zádech takřka každodenně podnikali. Ostatně velmi nápaditá je také podzimní kolekce malých batohů pro děti. Podívejte se také na katalogovou stránku s batohy a taškami Herschel Supply.

Vzpomínáte? Cítíte v tom také ten starý dobrý ruksak? Podívejte se na pár fotek a video z kolekce Herschel Supply podzim 2014 a řekněte sami, mám pravdu, působí to na vás také tak?

S prezentací podzimní kampaně začal label Herschel již během letních prázdnin, kdy byl zveřejněn kompletní lookbook, a s příchodem září a začátkem podzimu představila značka Herschel Supply další nové atraktivní vzory a potisky, které na podzim 2014 budou zdobit tašky a batohy. Nejzdařilejší jsou podle mého Hunt Print, Geo Print, Tiger Camo Print. Výborná je také kombinace s maskáčovým motivem, který podtrhuje surový army vzhledu některých tašek a batohů z podzimní kolekce Herschel.

Kde tašky od Herschel Supply koupit

Batohy a tašky Herschel Supply prodávají v ČR e-shopy Stylepit nebo Zoot.

Lookbook Herschel Supply podzim 2014

Pro inspiraci několik fotek z aktuálního podzimního lookbooku Herschel Supply Fall 2014.

2. Herschel Supply podzim 2014
3. Herschel Supply podzim 2014
4. Herschel Supply podzim 2014
5. Herschel Supply podzim 2014
6. Herschel Supply podzim 2014

Tašky a batohy od firmy Herschel rozhodně nepatří mezi žádná nepraktická přestylizovaná zavazadla, na které se hezky kouká, ale ve kterých se nedá pořádně nic přenést, převést nebo uchovat. Naopak tašky od této značky jsou robustní, velmi kvalitně zpracované a zkrátka určené pro velice aktivní užívání a odolná vůči hodně neohleduplnému zacházení. Tak jako skutečná zavazadla mají být. Na druhé straně patří cestovní tašky, batohy na záda, příruční zavazadla nebo peněženky z produkce Herschel Supply k velmi krásným, moderním a módním kouskům, které se svým stylem či spíše výborně navrženou a realizovanou stylizací a celkovým úžasným vzhledem vyrovná velmi luxusním značkám, ty se ovšem zpravidla zaměřují na de facto jinou klientelu, takže srovnávat kufr od Louis Vuitton s cestovní taškou od Herschel Supply nedává smysl.