Dvoudílné plavky pro sezonu 2013

Obrázek uživatele Michaela Nová

Plavky a především ty dvojdílné patří mezi nejoblíbenější kusy oblečení vůbec. Mají je rády ženy, ale stejně tak si je oblíbili muži. Tedy alespoň na dívání. Hezká žena v hezkých plavkách je pro každého muže hezkým zážitkem a i když vám váš manžel bude sebevíce tvrdit, že se po jiných ženách na pláži nedívá, dobře víme, že to není pravda.

Trendy plavky 2013
Trendy plavky 2013

S nošením plavek máme spojené ty nejkrásnější zážitky z roku – dovolenou. Procházka po vyhřáté pláži u romanticky blankytného moře, chodidla se při každém kroku příjemně boří do teplého písku, cítíme se pohodlně a krásně, protože nás sluníčko dobíjí svými paprsky a protože na sobě máme pohodlné a krásné plavky podle poslední módy. A přestože nás lačné pohledy mužů svlékají, naše plavky jim nedovolí vidět více, než co bychom samy dovolily. Naopak dobře padnoucí dvojdílné plavky rozněcují mužům fantazii a bombardují je představami o tom, co ty dvoudílné plavky asi skrývají...

Trendy pro plavky 2013

Co bude letos v módě, co bude in? Padesátá a osmdesátá léta, která určují současné trendy, se pochopitelně nevyhnout ani plavkám. Styl dvoudílných plavek bude velmi rozmanitý, v kolekci 2013 najdeme plavky s nařasenými vršky, volánky, zipy, bandeau bikiny až po retro bikiny s vysokým pasem.

Letos se pobyt na plážích či u rybníků ponese v duchu pestrých barev, zářivých a živých tónů. Oproti loňskému roku, kdy byly v kurzu plavky v barvách, které splývaly s tělem. To už je ale minulostí. Letos se můžeme těšit na syté zářivé barvy a především odstíny (námořnické) modré a zelené.

Kromě výrazných barev ovládnou plavky také rozmanité vzory. Květinový vzor bude všudypřítomný. Vedle něj se ale velké popularitě budou těšit vzory zvířecí. Plavky s potiskem leoparda nebo proužkované jako kůže zebry, to je ono!

Kolekce plavky 2013

Nová kolekce plavek pro léto 2013 už plní sklady obchodů. Prodej už zahájil také největší internetový prodejce spodního prádla a plavek. A to ve velkém stylu! Na kolekci se můžete podívat tady.

Dvoudílné plavky pro sezonu 2013

Hlavní výhodou nákupu dvoudílných plavek na Astratex.cz je možnost vybrat si rozdílnou velikost pro spodní i horní díl plavek. Nemůže se proto stát, že by vám plavky neseděly.

Nabídka moderních dvojdílných plavek se samozřejmě neomezuje jen na plavky pro krásky „prefabrikovaných“ rozměrů, které brázdí po předváděcích molech. Vybírat můžete mezi dvoudílnými plavkami pro ženy s větším i menším poprsím (plavky s vycpávkami), dvojdílné plavky pro plnoštíhlé ženy a nebo třeba také speciálně upravené plavky pro těhotné ženy.

Akce, výprodej a slevy na plavky pro léto 2013

Letní sezona 2013 ještě zdaleka ani nezačala a už se objevují první výprodejové nabídky, akce a slevy na plavky. Není přitom výjimkou, že slevy dosahují klidně i 50 %. Několik modelů plavek se slevou nebo v akční nabídce jsem pro vás na ukázku vybrala.

Námořnické plavky

Dámské námořnické plavky patří k tradičním hitům každé sezony. Značka Etna si připravila limitovanou kolekci dámských námořnických plavek, které využívají trendy barvy na léto 2013. Sytě modrá barva je kombinovaná se světlejšími tóny. Nechybí ani symbol všech námořníků: kotva. Plavky mají špagátová ramínka a zavazují se za krkem. Boční dílce jsou rovněž na zavazování. Námořnické modely plavek se hodí především k moři, u českých rybníků bahňáků někdy působí nepatřičně, ale není to pravidlem.

Další modely plavek pro inspiraci na léto 2013

Květinový a zvířecí motiv, úzká ramínka, syté pastelové barvy ...prostě letní pohoda!